KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066132
nr 1606 6132
F G Duval, Sjöman. Signerad. Olja på duk, 29x23 cm, yttermått inklusive ram: 48x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:54:18
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr